Hakkımızda

20. yüzyılın başlarından itibaren tüm dünyada hız kazanan toplumsal değişim, teknolojinin de katkısıyla, etkisini farklı kültürlere eş zamanlı yansıtmaya başlamıştır. Bunun da kaçınılmaz bir sonucu olarak, özellikle de iş hayatında, farklı kültürlere ait farklı dillerle karşılaşma sıklığı giderek artmıştır. Yabancı dil bilgisine duyulan ihtiyaç da kritik bir noktaya ulaşmıştır.

2001 yılında kurulan TÜM DİLLER TERCÜME DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. tüm dünya dillerinde her türlü yazılı, sözlü ve yeminli tercümanlık hizmetleri sunmaktadır. Tüm Diller Tercüme ailesi, müşterileriyle kurduğu uzun vadeli ve güvenilir ticari ilişkisini tecrübeli tercüman kadrosuyla beslemektedir. Hızlı ve güvenilir hizmet sunabilmek için, Başkent’te bulunmanın da avantajıyla, müşterilerimizin sadece çeviri işlerini değil noter, dışişleri ve diğer bakanlık ile genel müdürlüklerde çıkabilecek işlerinin organizasyonunu ve gerekli danışmanlık hizmetlerini de sunmaktayız. Ankara’dan Türkiye’nin her yerine internet veya kargo aracılığıyla dosyalarınız gönderilmektedir.

Hedefimiz, karşılıklı güven ve saygı çerçevesinde müşterilerimizle kurduğumuz uzun vadeli, sürdürülebilir ticari ilişkilerimizi üretken ve verimli iş ortaklıklarına çevirebilmektir.

Pratik düşünme ve çözüm üretebilme yeteneği gerektiren tercüme mesleğinden kazandığımız deneyimle, Tüm Diller Tercüme ailesi, sunduğunuz hizmetleri en kaliteli biçimde uluslararası pazara taşımanızda hizmet ortağınız olarak görev almakta; bunun için de gerekli kolaylıkları en hızlı ve pratik biçimde şirketinizin bir departmanı gibi çalışarak sunmaktadır.

Diliniz biz olalım…

Tüm diller canlıdır. Dil, sürekli bir değişim içerisindedir. Dillere zamanla yeni kelimeler, ifadeler, deyimler eklenebildiği gibi bazıları da yok olmaktadır. Bu süreci takip etmek çok zorlu bir süreçtir. Uzman ve deneyimli kadromuz, teknolojik yenilikleri takip etmenin yanı sıra gerekli araştırmaları da yaparak müşterilerimize, talepleri doğrultusunda kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya özen göstermektedir. Belgeleriniz, sizin söylemek istediklerinizi ifade etmesi ne kadar önemliyse bu belgelerin sizin için en rahat kullanılabilen formatlarda sunulması da o kadar önemlidir. Bunun için Tüm Diller Tercüme ailesi, her türlü araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmekte gerekli yatırımları yapmaya devam etmektedir.